Rod Stewart wygrał walkę z nowotworem!

Wokalista dopiero po trzech latach wyjawił, że zmagał się ze śmiertelną chorobą.

Rod Stewart wyznał, że w 2016 roku w trakcie rutynowych badań lekarskich wykryto u niego raka prostaty. Przez ten czas dramatyczną informację udawało mu się utrzymać w tajemnicy. Artysta opowiedział o tym publiczności podczas imprezy charytatywnej na rzecz Prostate Project w Surrey.

Nikt o tym nie wiedział, ale myślę, że już czas, żeby wszystkim powiedzieć. Naprawdę musicie chodzić do lekarza. Teraz jestem zdrowy, bo choroba została wykryta wcześnie. Przechodziłem mnóstwo badań. Jestem szczęśliwy, a dobry Pan zaopiekował się mną.

Muzyk zapewnił swoich fanów, że od lipca 2019 roku rak jest w remisji. Rod Stewart podkreślił, że wszystko skończyło się dobrze przede wszystkim dlatego, że chorobę wykryto we wczesnym stadium.

Kenney Jones, kolega po fachu, który grał ze Stewartem w zespole Faces, dodał wzruszający wpis po tym wydarzeniu.

To był wspaniały wieczór. Ponowne spotkanie członków zespołu, w celu zebrania funduszy na Prostate Project. Przyczyna jest oczywiście bliska mojemu sercu. Chciałbym również powiedzieć, jak niesamowicie dumny jestem z mojego dobrego kolegi - Roda Stewarta - za podzielenie się jego historią o raku prostaty. To była naprawdę magiczna noc i mam nadzieję, że udało nam się zebrać niezbędne fundusze na ten ważny cel.

Cieszymy się z takiego obrotu spraw i mamy nadzieję, że Rod Stewart będzie śpiewał na scenie jeszcze bardzo długo!

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!