"Show Me Love": Alicia Keys udostępniła nowy teledysk z gwiazdorską obsadą!

Nowy utwór Alicii Keys, zwiastuje nadchodzący siódmy studyjny album 15-krotnej laureatki Grammy.

Premierze towarzyszy wyjątkowe wideo, będące więcej niż tylko zwykłym teledyskiem. To prawdziwe audiowizualne doświadczenie, stworzone przez reżyserkę Carę Stricker (Kacy Hill, A$AP Rocky, St. Vincent), na które składa się tryptyk scen nakręconych w pojedynczych ujęciach. Wystąpili w nim Miguel, Michael B. Jordan, Zoe Saldana i mąż aktorki, Marco Perego Saldana. Możecie go zobaczyć poniżej.

 

Nagranie zaprezentowano po raz pierwszy w nowojorskim Dolby SoHo ostatniej nocy, gdzie Alicia Keys wystąpiła wraz z Miguelem. Każda ze scen w nagraniu została nakręcona w zaledwie siedem sekund i w szerokiej perspektywie. Wizualizacja prezentowana będzie w tym miejscu na Broadwayu do końca tego tygodnia.

Zarówno utwór, jak i towarzyszące mu wideo, są artystycznym sposobem wyrazu miłości i towarzyszących jej emocjom, których doświadczamy w całym swoim życiu. „Chciałam otworzyć się na emocje, na wrażliwość – w moim życiu, muzyce. „Show Me Love" pokazuje różne sposoby doświadczania miłości, która jest podróżą, pełną przyciągania się i odpychania, pełną zmagania i wreszcie radości i spokoju. 

– mówi Alicia.

Alicia Keys urodziła się 25 stycznia 1981 roku w Nowym Jorku. Od dziecka szlifowała swój talent uczęszczając do Professional Perform Arts School, gdzie nauczyła się pracy nad swoim głosem. Jest autorką i producentką większości swoich największych hitów w tym „Fallin'” i „Troubles”. Zdobyła aż 15 statuetek Grammy i sprzedała blisko 40 milionów egzemplarzy płyt na całym świecie.

Nowy album Alicii Keys ukaże się w najbliższych miesiącach.

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!