"Last Christmas": Polski zwiastun filmu zainspirowanego przebojem Wham! [WIDEO]

Twórcy filmu od samego początku nie ukrywali, że ich produkcja jest inspirowana muzyką legendarnego muzyka. Przygotowali jednak coś wyjątkowego dla fanów świątecznych komedii romantycznych!

Informacja o tym, że powstanie film inspirowany muzyką Georga Michaela wywołała w internecie lawinę komentarzy. Jeszcze do niedawna cały projekt był utrzymany w wielkiej tajemnicy. Kilka dni temu do sieci trafił polski zwiastun produkcji. W głównych rolach zobaczymy Emillię Clark, Henry'ego Goldinga i Emmę Thompson. Film trafi do kin 5 grudnia 2019 roku.

Zobacz wideo:

 

Reżyser Paul Feig zdradził, że fanów Georga Michaela czeka wyjątkowa niespodzianka. W filmie usłyszmy niepublikowany wcześniej utwór, który miał ukazać się na nowym albumie muzyka

To absolutnie wspaniały utwór, jestem podekscytowany, że cały świat również go usłyszy. Kiedy otrzymujesz piosenkę, której nikt nigdy nie słyszał, nie chcesz użyć tylko jej 15 sekund. Utwór zaczyna się pod koniec filmu i przechodzi na napisy końcowe.

W zbliżające Święta Bożego Narodzenia miną dokładnie 3 lata odkąd nie ma z nami jednego z najwybitniejszych muzyków lat 80. i 90. George Michael zmarł 25 grudnia 2016 roku. Miał 53 lata. 

Anglik naprawdę nazywał się Georgios Kyriacos Panayiotou. Zasłynął, występując w duecie Wham!, który współtworzył z Andrew Ridgeleyem. Wśród hitów formacji były "Wake Me Up Before You Go-Go", "Everything She Wants" czy "Careless Whisper". Solową karierę zaczął w drugiej połowie lat 80. Jego najważniejsze dzieła to "Faith" i "Listen Without Prejudice Vol. 1". Płyty muzyka rozeszły się w nakładzie ponad 100 milionów egzemplarzy.

Wybierzecie się do kina?

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!