Celine Dion przyjedzie do Polski? Fani już zacierają ręce!

W listopadzie 2019 roku na półki sklepowe ma trafić nowy album kanadyjskiej gwiazdy. W ramach promocji płyty Celine jesienią wyrusza w wielką trasę koncertową. Czy zobaczymy ja w Polsce? Fani postanowili wziąć sprawy w swoje ręce.

Kilka miesięcy temu pisaliśmy o tym, że polscy fani Celine Dion stworzyli wydarzenie na Facebooku, do którego może dołączyć każdy, kto chciałby zobaczyć artystkę w naszym kraju. Udało im się zachęcić do udziału w akcji ponad 3 tys. osób. 

Wszystko wskazuje na to, że ich prośby zostały wysłuchane. W sobotę 21 września 2019 roku agencja koncertowa Prestige MJM opublikowała na swoim koncie facebookowym tajemniczy post, sugerujący, że niebawem poznamy datę koncertu kanadyjskiej gwiazdy.

To nie koniec dobrych wiadomości dla fanów Celine Dion. Portal „Variety” potwierdził niedawno, że ruszyły prace nad kolejnym filmem biograficznym o kanadyjskiej gwieździe. Artystka wraz ze swoją wytwórnią muzyczną zatwierdziła scenariusz i przekazała twórcom prawa do piosenek. „The Power Of Love” wyreżyseruje Valerie Lemercier. Zobaczymy ją również w głównej roli. Premiera filmu zaplanowana jest na 2020 rok.

Wybralibyście się na koncert Celine Dion w Polsce?

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!