"Over The Hump": Nowy singiel The Kelly Family z okazji 25-lecia zespołu [WIDEO]

Rok 2019 jest dla The Kelly Family wyjątkowy. 25-lecie wydania płyty, która była dla zespołu kamieniem milowym w ich karierze, jest cudowną okazją do świętowania razem z fanami.

The Kelly Family, po ponad dekadzie, powracają do wspólnego muzykowania i koncertowania w wielkim stylu. Już za kilka miesięcy, w ramach europejskiego tournée celebrującego 25-lecie wydania płyty "Over the Hump", odwiedzą także Polskę. Zagrają dla wiernej rzeszy polskich fanów, podczas jedynego, polskiego koncertu, który odbędzie się 14 lutego 2020 roku w TAURON Arenie Kraków.

Już teraz możecie zobaczyć teledysk do tytułowego singla z nowej płyty.

 
Podczas tej trasy, koncerty podzielimy na dwie części. W pierwszej części zagramy utwory znane z albumu „Over the Hump”. Wyjątkowe jest to, że wiele piosenek z tego albumu nie było granych na żywo od bardzo dawna. W drugiej części zagramy wybór najlepszych piosenek z naszej 40-letniej historii, a także ulubione piosenki naszych fanów.

– mówią The Kelly Family.

Historia grupy to ponad 45 lat wspólnego grania, koncertowania i nagrywania płyt. Jednak prawdziwy przełom nastąpił w 1994 roku. Album „Over the Hump” został sprzedany w ponad 5 mln egzemplarzy. To z niego pochodzą takie hity jak „Roses of Red” i „An Angel”. Również w Polsce płyta znakomicie się sprzedała i uzyskała status potrójnej platyny.

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!