Kto zagra złoczyńcę w nowym "Batmanie"?

Od dawna spekulowano, kto wystąpi w nowej odsłonie przygód Batmana. Kilka tygodni temu zostało oficjalnie potwierdzone, że gwiazda sagi "Zmierzch" zagra w nowym filmie Matta Reevesa. Teraz poznaliśmy kolejne nazwiska.

Kilka tygodni temu twórcy filmu "The Batman" potwierdzili, że w roli Mrocznego Rycerza zobaczymy Roberta Pattinsona. Fabuła produkcji nadal owiana jest wielką tajemnicą. Jak się okazuje, dwukrotnie nominowany do Oscara John Hill otrzymał propozycję zagrania jednego ze złych charakterów: Pingwina albo Człowieka Zagadki. Natomiast Jeffrey Wright prowadzi rozmowy do roli komisarza Gordona.

Film „The Batman” w reżyserii Matta Reevesa trafi do kin 25 czerwca 2021 roku. Pierwsze prace na planie rozpoczną się latem 2020 roku.

Akcja produkcji ma być osadzona w latach 90. Dowiemy się z niej między innymi, dlaczego Batman jest w komiksach nazywany najwspanialszym detektywem świata.

Fani serii spodziewali się, że to Ben Affleck ponownie wcieli się w Mrocznego Rycerza. Mało tego aktor był również scenarzystą i reżyserem trzech ostatnich przygód bohatera. W lutym 2017 roku Affleck potwierdził w programie Jimmy'ego Kimmela, że nie wystąpi w kolejnych częściach Batmana.

Czekacie na ten film?

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!