Céline Dion wystąpi w Polsce!

Na specjalne zaproszenie Radia Złote Przeboje i Prestige MJM Céline Dion w ramach trasy "Courage World Tour" zaśpiewa w Polsce aż dwa razy: w Łodzi i w Krakowie!

Po 12 latach artystka ponownie przyjedzie także do Polski i to na dwa występy! Koncerty Céline Dion w naszym kraju odbędą się 23 maja 2020 roku w Atlas Arenie w Łodzi oraz dwa dni później - 25 maja 2020 roku w TAURON Arenie Kraków. Bilety do regularnej sprzedaży trafią 4 października 2019 roku o godzinie 10:00, a w otwartej przedsprzedaży dostępne będą dwa dni wcześniej. Kupić je będzie można poprzez stronę www.bilety.imprezyprestige.com.

Kilka miesięcy temu pisaliśmy o tym, że polscy fani Celine Dion stworzyli wydarzenie na Facebooku, do którego może dołączyć każdy, kto chciałby zobaczyć artystkę w naszym kraju. Udało im się zachęcić do udziału w akcji ponad 3 tys. osób! 

26 września 2019 roku Céline Dion ogłosiła kolejne daty na trasie „Courage World Tour”. Występy przewidują wieczory m.in. w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie i Europie, w tym po raz pierwszy na Cyprze i Malcie.

Już kilka dni temu w sieci pojawiła się tajemnicza informacja...

W zeszłym tygodniu Céline Dion wydała trzy nowe utwory, które wchodzą w skład jej albumu „Courage”. Najnowsze kawałki artystki to: „Imperfections”, „Lying Down,” i „Courage”. Piosenki wskazują na nowy, ekscytujący kierunek twórczy Céline. Lepiej będą mogli się z nim zapoznać fani podczas najbliższych koncertów. Album „Courage”, na który składa się eklektyczna mieszanka pięknych ballad i bardzo rytmicznych utworów, ukaże się na całym świecie już 15 listopada 2019 roku. Płyta dostępna jest także w przedsprzedaży.

Wybierzecie się na koncert Céline Dion?

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!