Celine Dion udostępniła wzruszający klip do singla "Imperfections"

Nowe utwór zapowiada pierwszy od sześciu lat album kanadyjskiej gwiazdy nagrany w całości po angielsku.

Kilka tygodni temu artystka podczas pożegnalnego koncertu w Las Vegas zrobiła swoim fanom niespodziankę. Mogli oni po raz pierwszy usłyszeć nowy singiel "Flying On My Own", który zapowiada nadchodzący album kanadyjskiej gwiazdy. Do sieci trafił właśnie teledysk do nowego utworu „Imperfections”. Możecie go zobaczyć poniżej.

 

Pierwsza od sześciu lat anglojęzyczna płyta będzie mieszanką pięknych ballad, szybszych i energetycznych hitów.

Kilka miesięcy temu pisaliśmy o tym, że polscy fani Celine Dion stworzyli wydarzenie na Facebooku, do którego może dołączyć każdy, kto chciałby zobaczyć artystkę w naszym kraju. Udało im się zachęcić do udziału w akcji ponad 3 tys. osób.

Po 12 latach artystka na specjalne zaproszenie Radia Złote Przeboje ponownie przyjedzie do Polski i to na dwa występy! Koncerty Céline Dion w naszym kraju odbędą się 23 maja 2020 roku w Atlas Arenie w Łodzi oraz dwa dni później - 25 maja 2020 roku w TAURON Arenie Kraków. Bilety do regularnej sprzedaży trafią 4 października 2019 roku o godzinie 10:00, a w otwartej przedsprzedaży dostępne będą dwa dni wcześniej. Kupić je będzie można poprzez stronę www.bilety.imprezyprestige.com

Wybierzecie się na koncert Celine?.

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!