James Blunt powraca do Polski z nowym albumem!

Zobaczcie spot promujący koncert Jamesa Blunta w Gliwicach.

James Blunt to artysta, którego nikomu nie trzeba przedstawiać. Kilkanaście lat temu zasłynął swoim hitem „You’re Beautiful”, który zapoczątkował karierę artysty. Dziś Blunt występuje na najbardziej prestiżowych scenach świata.

 

James Blunt to muzyk o wielkim dorobku artystycznym. Już na początku przyszłego roku ponownie odwiedzi Polskę, by tym razem zaprezentować swój najnowszy album „Once Upon A Mind”. Krążek do regularnej sprzedaży trafi jeszcze w tym miesiącu - 25 października 2019 roku. Dotychczas Blunt wypuścił do świata mediów singiel „Cold” promujący nową płytę. Utwór spotkał się z wielką sympatią ze strony fanów, zgarniając blisko 3 miliony wyświetleń na YouTubie w zaledwie 3 tygodnie od jego publikacji!

W piosence „Cold” Blunt powraca do korzeni. Zakłada koszulkę ze swojego pierwszego przeboju „You’re Beautiful” i ponownie oddaje się wodnym swawolom w zaledwie kilkustopniowej wodzie.

James Blunt wystąpi w Polsce 7 marca 2020 roku. Tym razem oklaskiwać go będzie publiczność Areny Gliwice. Bilety dostępne są za pośrednictwem strony www.prestigemjm.com. Organizatorem koncertu jest agencja Prestige MJM. Na koncert w Arenie Gliwice zaprasza Miasto Gliwice.

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!