Adam Lambert wykonał akustyczną wersję nowego singla "Closer To You"

Artysta po blisko 10 latach koncertowania z zespołem Queen, postanowił powrócić z solowym materiałem. Posłuchajcie premierowego wykonania nowego singla.

Pod koniec września 2019 roku ukazał się mini album "Velvet". Znalazło się na nim sześć premierowych kompozycji. Adam Lambert udostępnił na swoim kanale Youtube premierowe wykonanie live nowego singla "Closer To You". Wideo możecie zobaczyć poniżej.

 

Adam Lambert dołączył do zespołu Queen w 2011 roku, kiedy brał udział w 8. edycji talent show „Idol”. Zajął wtedy drugie miejsce, jednak jego wykonanie „We Are The Champions” docenił sam Brian May i zaproponował mu współpracę. 

Tak w wywiadzie dla portalu "Yahoo" Brian May wspomina początki ich współpracy.

Chemia między nami była natychmiastowa. To tak jakbyśmy już byli razem w zespole. Było to bardzo dziwne uczucie. Adam przez jakiś czas nie mógł do nas oficjalnie dołączyć, ponieważ miał podpisany kontrakt z wytwórnią i musiał się z niego wywiązać. Zaprosiliśmy go, aby wystąpił z nami podczas gali MTV Europe Awards w 2011 roku. Od tamtego momentu wiedziałem, że to się uda. Adam był brakującym elementem układanki.

Chcielibyście zobaczyć Adama na solowym koncercie w Polsce?

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!