Małgorzata Ohme: Jestem gotowa na ślub!

Prezenterka była gościem sobotniego programu Odety Moro "Najlepszy weekend" w Radiu Złote Przeboje. Opowiedziała o tym, czy jest recepta na bezpieczne zmiany, kto przepowiedział jej karierę w telewizji, czego się boi oraz o czym marzy.

Małgorzata Ohme nie może aktualnie narzekać na nudę. Niedawno dołączyła do grona prowadzących programu śniadaniowego "Dzień Dobry TVN ". Wcześniej bardzo często była zapraszana w roli eksperta, ponieważ z wykształcenia jest doktorem psychologii. Jak przyznała w programie "Najlepszy weekend", nie była to łatwa decyzja, ponieważ wiedziała, że wiąże się to z ogromną odpowiedzialnością.

Małgorzata Ohme jest spełnioną mamą, ma pracę, która ją satysfakcjonuje, ale czy brakuje jej czegoś do szczęścia? Odeta Moro zapytała ją, o co prosi swoją złotą rybkę. Okazuje się, że prywatnie dziennikarka marzy o ustatkowaniu i ślubie!

Chciałabym mówić, że "to jest mój". Nie lubię określenia partner, a tym bardziej chłopak. Jestem już na to za stara! Jeśli miałabym o czymś marzyć to o pełnej szczęśliwej rodzinie.

Całej rozmowy możecie posłuchać poniżej:

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!