Doda udostępniła koncert z orkiestrą symfoniczną [WIDEO]

Doda lubi zaskakiwać swoich fanów. Tym razem artystka podzieliła się z nimi wyjątkowym nagraniem z ostatniej trasy koncertowej.

19 maja 2019 roku w warszawskim teatrze Roma odbył się koncert w ramach trasy "Doda z Orkiestrą". Wydarzenie zostało uwiecznione na DVD, które właśnie trafiło w całości na Youtube. 

 
Kochani! Wraz z premierą płyty „Dorota” wyruszałam w trasę z orkiestrą, grając w pięknych teatrach i filharmoniach. Na początku, nagrywając jeden z tych koncertów, planowałam wydać go na DVD, tak jak zawsze uwieczniam swoje trasy... Jednakże zmieniłam zdanie i pragnę podarować Wam część tego koncertu w prezencie, ponieważ Wasze wsparcie i obecność na tych wyjątkowych koncertach jest dla mnie nieoceniona! Dziękuję, że znacie single z tej płyty, mimo iż nie są grane w radiach, że macie ją w swoich domach i jara Was moja przygoda z muzyką symfoniczną! Dobrze mieć Fanów, którzy doceniają każdy Twój muzyczny krok. Następny Was na pewno zaskoczy na wiosnę ??

- napisała Doda na Instagramie.

Na początku 2019 roku ukazał się nowy album Dody „Dorota”. Jak artystka zdradziła w jednym z wywiadów, jest to zupełnie inna płyta niż wszystkie dotychczasowe, ponieważ znalazły się na niej piosenki, które kochała babcia Dody. To właśnie jej gwiazda zadedykowało ten album. Doda zaśpiewała utwory między innymi z repertuaru zespołu Maanam, Maryli Rodowicz, Anny Jurksztowicz czy Ewy Bem.

Jak Wam się podoba Doda w takim wydaniu? 

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!