Jeden Osiem L udostępnił klip do singla "Zatrzymaj się" [WIDEO]

Duet znany z hitu "Jak zapomnieć" szykuje się do wydania nowego albumu. Posłuchajcie kolejnej zapowiedzi.

Przypominamy, że zespół Jeden Osiem L na początku 2018 roku po dłuższej nieobecności na rynku muzycznym powrócił z utworem "Zanim wszystko stracę". Kolejnym singlem zapowiadającym nowy album był utwór "Grawitacja". Do sieci trafiła właśnie kolejna zapowiedź płyty. Jest nią piosenka pod tytułem "Zatrzymaj się".

Zobacz teledysk:

 

W opisie klipu czytamy:

Wielokrotnie zdarza się stanąć przed wyborem, który w danej chwili może się wydawać nic nie znaczący, ale w konsekwencji jest kluczowy dla naszego życia, jak również dla przyszłości wielu innych osób. Czy czytać dziecku wieczorami książkę, czy posadzić je przed konsolą? Czy wypić jeszcze jedno piwko i wracać autem leciutko dziabniętym, czy iść na całość i wrócić taksówką? A może w ogóle odstawić picie? Czy gonić za pieniądzem? Żyć, żeby pracować, ale mieć, czy pracować, żeby żyć, ale być? Czy kiedyś było lepiej, bo było mniej? Czy to, że teraz jest więcej, oznacza, że kiedyś było gorzej?
Czyż nie jesteśmy już zmęczeni codziennym omijaniem pułapek wszechogarniającego konsumpcjonizmu, gdzie telewizja, radio, internet, prasa atakuje nas zewsząd obrazkami szczęśliwych ludzi w drogich szmatach? Czy ci pięknie wyglądający ludzie naprawdę są lepsi i szczęśliwsi? Czy oglądanie tych obrazków sprawia, że my jesteśmy szczęśliwsi, czy może wyzwala w nas chęć posiadania i robi niewolników pieniądza? Świat pędzi, dlatego warto się zatrzymać i pomyśleć, zanim zapędzi nas tam, gdzie nie chcielibyśmy żyć.

Twórcy przeboju "Jak zapomnieć" wydali łącznie cztery studyjne albumy. Ostatni "Dekada" ukazał się w 2014 roku. 

Przypominamy występ zespołu w studiu Radia Złote Przeboje!

 

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!