Kylie Minogue zaśpiewała dla baranka Shauna [POSŁUCHAJ]

Kylie nagrała utwór w duecie z brytyjskim zespołem indie-rockowym The Vaccines.

18 października 2019 roku do sprzedaży trafił album ze ścieżką dźwiękową do filmu "A Shaun the Sheep Movie: Farmageddon". Wśród gwiazd, które wzięły udział w tym projekcie, znalazła się Kylie Minogue! Australijska gwiazda zaśpiewała w duecie z brytyjskim zespołem The Vaccines. Poniżej możecie posłuchać utworu "Lazy". 

 

Kylie Minogue poinformowała, że 6 grudnia 2019 roku do sklepów trafi DVD koncertowe z trasy "Golden Tour", która trwała od września 2018 roku do marca 2019 roku. Wydawnictwo będzie zawierać dwie płyty CD oraz DVD. Na płycie z wersją wideo znajdzie się bonus pod nazwą "We Are Golden". 

W trakcie swej kariery Kylie łącznie spędziła 300 tygodni w top 40 list przebojów. Sprzedała również ponad 80 milionów albumów na całym świecie, a piosenki z jej katalogu na samym Spotifyu zgromadziły ponad pół miliarda streamów. Kylie może poszczycić się wieloma nagrodami, w tym trzema statuetkami BRIT, dwiema MTV Music oraz Grammy. W 2000 roku wróciła z płytą "Light Years", z której pochodził superhit "Spinning Around" oraz singiel "On A Night Like This" i przebojowy duet z Robbiem Williamsem "Kids".

W kolejnym roku zaprezentowała pięciokrotnie pokryty platyną album "Fever", z którego pochodziły piosenki "Can't Get You Out Of My Head", "In Your Eyes", "Love At First Sight" i "Come Into My World" - wszystkie trafiły na kompilację "Step Back In Time". W 2007 roku Minogue wylansowała wyprodukowany przez Calvina Harrusa numer "In My Arms", a także "2 Hearts" i "Wow", który dotarł do top 5 listy przebojów.

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!