"Ukryta Gra": Zobacz zwiastun filmu z Robertem Więckiewiczem i Billem Pullmanem

Po pierwszych pokazach festiwalowych "Ukryta gra" podbiła serca widzów i krytyków, którzy podkreślają, że to kino gatunkowe na światowym poziomie.

Ukryta gra”, najnowsza produkcja Watchout Studio z Billem Pullmanem i Robertem Więckiewiczem w reżyserii Łukasza Kośmickiego wejdzie do kin już 8 listopada 2019 roku. Dziś premierowo zobaczyć można zwiastun filmu.

 

„Ukryta gra” to pełen napięcia thriller szpiegowski z międzynarodową gwiazdorską obsadą. Oprócz Billa Pullmana („Dzień niepodległości”, „Zagubiona autostrada”), w filmie występuje Robert Więckiewicz („Pod mocnym aniołem”, „W ciemności”) w roli dyrektora Pałacu Kultury i Nauki. Ponadto w obsadzie znajdują się Lotte Verbeek („Nic osobistego”, „Outlander”, „Rodzina Borgiów”), James Bloor („Dunkierka”), Aleksiej Sieriebriakow („Lewiatan”, „Ładunek 200”) i Corey Johnson („Kapitan Phillips”, „Ultimatum Bourne’a”).

Ten film jest wypadkową kilku elementów, które fascynowały nas z Marcelem Sawickim, współautorem scenariusza. Czyli postać głównego bohatera, która przechodzi radykalną przemianę pod silną presją okoliczności, w niesamowitym miejscu i fascynujących czasach – w Pałacu Kultury i Nauki na początku lat 60. 

– mówi Łukasz Kośmicki, reżyser i scenarzysta filmu „Ukryta gra”.

Wybierzecie się do kina?

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!