Westlife we wzruszającym klipie do singla "My Blood" [WIDEO]

Panowie najnowszy singiel zadedykowali swoim dzieciom. Utwór zapowiada nowy album "Spectrum", który już niebawem trafi do sprzedaży.

Boysband swój wielki powrót zapowiedział na początku października 2018 roku. Do tej pory mogliśmy posłuchać dwóch utworów "Hello My Love" i "Dynamite". Kolejnym przedsmakiem tego, co usłyszymy na nowej płycie, jest singiel "My Blood" Teledysk do niego możecie zobaczyć poniżej.

 

Jedenasty album irlandzkiego boysbandu pod tytułem "Spectrum" trafi na półki sklepowe 8 listopada 2019 roku. Na płycie gościnnie wystąpią James Bay i Ed Sheeran! 

Udało nam się zawrzeć na nim wszystko, co kochamy w muzyce, emocjonalne ballady i taneczne kawałki, które idealnie się sprawdzą podczas naszych stadionowych koncertów! Jesteśmy bardzo dumni z tego albumu. Nie możemy się doczekać, aż wszyscy będą mogli go posłuchać!

Zespół Westlife został założony dwadzieścia lat temu w 1998 roku w Irlandii. Mają na swoim koncie aż 10 singli takich jak „Mandy” czy „You Raise Me Up”, które królowały na pierwszych miejscach list przebojów. Wydali łącznie dziesięć studyjnych albumów, w tym ostatni „Gravity” ukazał się w 2010 roku.

Chcielibyście zobaczyć Westlife na koncercie w Polsce? ;)

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!