Carlos Santana na jedynym koncercie w Polsce! [KONCERT ODWOŁANY]

Wirtuoz gitary świętuje 20-lecie albumu "Supernatural" oraz 50-lecie albumu Abraxas. Z tej okazji zagra również dla polskich fanów.

Dziesięciokrotny zdobywca nagrody Grammy, trzykrotny Latin Grammy, należący Rock and Roll Hall of Fame – Carlos Santana ogłosił wiosenną trasę koncertową po "Europie Miraculous 2020 World Tour!". 17 marca 2020 roku będziecie mogli posłuchać jego hitów w TAURON Arena w Krakowie!

Artysta wraz z zespołem zagra najpopularniejsze utwory z pięćdziesięcioletniej kariery muzycznej, poczynając od pamiętnego Woodstocku w 1969 roku, po "Supernatural" i nie tylko. Trasa będzie upamiętniać dwa bardzo ważne wydarzenia w karierze muzyka: 20 rocznicę jego przełomowego, wielokrotnie nagradzanego albumu "Supernatural" oraz 50 rocznicę jego arcydzieła Abraxas.

 

Carlos Santana oprócz swoich fantastycznych utworów z czasów Woodstock, czy "Supernatural", podczas Miraculous 2020 World Tour zaprezentuje również – jak sam to nazywa: “hymny nowego jutra”. Zespół (w którym gra żona Santany, Cindy Blackman Santana - na perkusji) wykona także pełne energii utwory z albumu Africa Speaks z 2019 roku, wyprodukowanego przez Ricka Rubina. NPR nazwał ją „najlepszą płytą od dziesięcioleci”, a New York Times powiedział, że „należy do najbardziej charyzmatycznych albumów w 50-letniej karierze Santany”.

Wybierzecie się na koncert?

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!