Simply Red zaprezentowali nowy singiel "Complete Love" [POSŁUCHAJ]

To nie koniec dobrych informacji. Zespół zagra koncert na warszawskim Torwarze 25 listopada 2020 roku.  

Nowy 12. już album Simply Red będzie utrzymany w soulowo-funkowym klimacie. Znajdzie się na nim 10 różnorodnych utworów. Zespół najpierw udostępnił dwie nowe piosenki "BadBootz" i "Thinking of You". Teraz możecie posłuchać kolejnej zapowiedzi płyty. Jest nią ballada "Complete Love". 

 

Wszystkie utwory na płytę ‘Blue Eyed Soul’ skomponował Mick Hucknall, a obowiązki producenta po raz kolejny spełnił Andy Wright, który współpracuje z zespołem od wielu lat.

W takim momencie mojej kariery mógłbym zdecydować się na nagranie mrocznego, refleksyjnego albumu, rozliczyć się z przeszłością. Wielu artystów w moim wieku to robi, lecz… Nie ja! Chciałem nagrać coś mocnego! Coś, co poderwie publiczność. Chcę się po prostu dobrze bawić.

- mówi Mick Hucknall.

Simply Red uznawany za jeden z najlepszych zespołów wywodzących się z Wielkiej Brytanii, grających muzykę na żywo, powraca ze swoimi hitami wszech czasów tj. ‘Stars’, ‘Holding Back The Years’, ‘Fairground’, czy ‘Money’s Too Tight To Mention’, a także z całkowicie nowymi, mocno emocjonalnymi utworami. Zespół wystąpi w Warszawie 25 listopada 2020 roku na COS Torwar.

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!