Jennifer Aniston zdradziła, że wraz z "Przyjaciółmi" pracuje nad sekretnym projektem

Aktorka pojawiła się ostatnio w programie "The Ellen Degeneres Show", gdzie promowała swój nowy film "The Morning Show". Dowiedzieliśmy się sporo ciekawych rzeczy!  

To już nie pierwsza zapowiedź aktorki, która podsyca ciekawość wiernych fanów serialu. Kilka tygodni temu pisaliśmy o wizycie Jen w programie „The Ellen Degeneres Show", gdzie na pytanie prowadzącej, czy zgodziłaby się na udział w kontynuacji serialu „Przyjaciele”, odpowiedziała:

Dlaczego nie?! Jestem przekonana, ze zarówno dziewczyny, jak i chłopaki również by tego chcieli! Jesteśmy na to gotowi!
Fantazjuje o tym! To była najlepsza praca, jaką kiedykolwiek miałam! Nie wiem, jakby to wyglądało po tylu latach, ale wiele seriali zostało wznowionych z powodzeniem. Myślę, że nasz również by sobie poradził.

- dodała Aniston.

Aktorka ponownie odwiedziła popularny w USA tak show w ramach promocji nowego serialu "The Morning Show", który będzie miał premierę 1 listopada 2019 roku na platformie Apple TV+. Jennifer zapewniła, że na pewno nie powstanie żaden reboot, ale na pewno szóstka przyjaciół ponownie spotka się na planie!

Chcielibyśmy, żeby coś powstało, ale nie wiemy, co to mogłoby być. Dlatego na razie próbujemy. Pracujemy nad czymś.

– powiedziała Aniston.

"Przyjaciele" to jeden z najpopularniejszych seriali lat 90. Pierwszy odcinek miał premierę 22 września 1994 roku na antenie NBC. Serial doczekał się dziesięciu serii i emisji w przeszło 100 krajach. Ostatni odcinek - z maja 2004 roku - w samych Stanach oglądała rekordowa liczba 52,5 mln widzów.

Jeśli jesteście fanami serialu, to sprawdźcie koniecznie wpadki z planu, które rozbawią Was do łez. Może Was też zaciekawić 10 faktów, których wcześniej mogliście nie wiedzieć o swoich ulubionych bohaterach.

Chcielibyście zobaczyć dalsze losy Moniki, Rachel, Phoebe, Rossa, Joey'a i Chandlera? :)

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!