A-ha zapowiada dokument "Take On Me". Zobacz, jak powstawał hit lat 80. [WIDEO]

Wielkimi krokami zbliża się koncert A-ha w Warszawie. Tymczasem zespół przygotował dla fanów niespodziankę. Sprawdźcie!

A-ha zapowiedział na swoim youtube'owym kanale dokument "The Making Of Take On Me". Będzie składał się z trzech części. Dzięki niemu poznamy wielki hit lat 80. z zupełnie nowej strony. Za produkcję i reżyserię projektu odpowiedzialna jest Sorcha Macdonald. Poniżej możecie zobaczyć pierwszy zwiastun.

 

W swojej twórczości zespół a-ha miesza elementy synth popu, rocka oraz popu. Debiutancki album „Hunting High And Low” otwiera największy przebój grupy - „Take On Me”. Popularność singla miała również spory wpływ na odbiór całego wydawnictwa oraz liczbę sprzedanych egzemplarzy. Do tej pory rozeszło się ponad dziesięć milionów kopii albumu, który uczynił z członków zespołu A-ha gwiazdy światowego formatu, a Magne Furuholmen, Morten Harket oraz Paul Waaktaar-Savoy na stałe wpisali się w historię muzyki.

Dziś, norweski zespół ma już na koncie dwanaście albumów studyjnych, miliony sprzedanych płyt, tysiące koncertów i niezapomniane przeboje. Doskonale znają ich również polscy fani. Ostatni raz w naszym kraju byli w 2009 roku, gdzie również w listopadzie zagrali dla dziesięciotysięcznej publiczności na otwarciu Atlas Areny!

Trio nie boi się powracać do swojego debiutu i 18 listopada 2019 roku w warszawskim Torwarze wystąpią pod szyldem „A-ha play hunting high and low live”. Podczas koncertu zespół sięgnie również po największe hity z przekroju całej kariery!

Wybieracie się na koncert?

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!