"Tam Gdzie Nie Sięga Ból": Nowy singiel Kasi Kowalskiej [POSŁUCHAJ]

Jest to już piąty singiel promujący ostatni album Kasi Kowalskiej "Aya" z 2018 roku.

Kasia Kowalska jest niewątpliwie jedną z najpopularniejszych piosenkarek w historii polskiej muzyki rozrywkowej. W 2018 roku po blisko 10 latach nieobecności, artystka powróciła z nowym albumem "Aya". Płyta to rodzaj hołdu, który wokalistka złożyła swojemu zmarłemu przed dwoma laty ojcu. Kolejnym singlem, który promuje wydawnictwo, jest utwór "Tam Gdzie Nie Sięga Ból".

 

Rok 2018 był dla Kasi Kowalskiej rokiem wyjątkowym. Obchodziła jubileusz 25-lecia pracy artystycznej i wydała swój nowy album "Aya", na który jej fani czekali aż 10 lat. Płyta jeszcze przed premierą znalazła się na 1. miejscu listy sprzedaży płyt Empiku!

Kasia Kowalska ma na swoim koncie wiele prestiżowych nagród w tym: Fryderyki, Superjedynki, MTV European Music Awards, oraz ponad milion sprzedanych płyt. Każdy z jej albumów pokrył się kilkakrotną platyną.

Kilka dni temu do sprzedaży trafił nowy krążek „MTV Unplugged Kasia Kowalska”. Płyta została zarejestrowana w maju 2019 roku w Teatrze Szekspirowskim w Gdańsku. Artystce na scenie towarzyszyli znakomici goście: Stanisław Soyka i Edyta Bartosiewicz.

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!