"Cappuccino": Red Lips zapowiadają nowy album "Ja Wam Zatańczę" [WIDEO]

Utwór znajdzie się na nowym płycie "Ja Wam Zatańczę", która trafi na półki sklepowe 8 listopada 2019 roku.

Trzeci studyjny album Red Lips niesie zupełnie nową jakość - zarówno dla zespołu, jak i jego słuchaczy. Materiał balansuje na krawędzi kilku gatunków muzycznych - to brzmieniowy romans gitar z nowoczesnymi samplami elektronicznymi oraz połączenie chwytliwych melodii z charakterystycznym wokalem wokalistki grupy, Rudej. Kolejnym przedsmakiem tego, co usłyszymy na nowym albumie, jest utwór "Cappuccino". Poniżej możecie zobaczyć teledysk.

 

Do wykreowania nowego brzmienia zespół zaprosił uznanego producenta Arkadiusza Koperę (Męskie Granie 2019). Za warstwę tekstową odpowiada Ruda we współpracy z cenionymi tekściarzami m.in. Mysław Wałczuk, Michał Wiraszko, Patrycja Kosiarkiewicz. Materiał został nagrany i zrealizowany w warszawskim studio Black Kiss Reccords.

Sami zastanawiamy się, jak to się stało, może nasłuchaliśmy się Chemical Brothers, może też nazbierało się już trochę różnych wątków wymagających innej ekspresji. Z zasady jesteśmy rockowym zespołem i bunt mamy we krwi, dlatego na tej płycie znajdziecie charakterystyczne dla nas elementy, ale tym razem zaaranżowane w zupełnie nowy, świeży sposób. Taka zmiana wynika z potrzeby rozwoju artystycznego i osobistego. Tym razem postanowiliśmy sięgnąć po bardziej nowoczesne środki wyrazu.

- komentuje Ruda i Lazer

Czekacie na nowy album Red Lips?

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!