Mariah Carey pokazała nowy klip do hitu "All I Want for Christmas Is You" [WIDEO]

W okresie Świąt Bożego Narodzenia każdy z nas nuci hit Mariah Carey "All I Want For Christmas Is You". Płyta, z której pochodzi ten wielki przebój, doczeka się reedycji!

Królowa Świąt Bożego Narodzenia obchodzi w tym roku 25-lecie premiery swojego kultowego albumu „Merry Christmas”. Z tej okazji ukaże się specjalne, dwupłytowe wydanie tego albumu. Nowa edycja Deluxe Anniversary Edition zawiera oryginalny album oraz dodatkową płytę z wcześniej niepublikowanymi utworami z koncertu Mariah z 1994 roku, unikalnymi remiksami, nową, świąteczną wersją „Sugar Plum Fairy” i dodatkowymi utworami świątecznymi.

Do sieci trafiła nowa wersja klipu do wielkiego hitu "All I Want for Christmas Is You". Znalazły się w nim niepublikowane wcześniej nagrania, które nie zostały wykorzystane w oryginalnym teledysku. Zobaczcie!

 

Pochodzący z 1994 roku utwór "All I Want for Christmas is You" rozszedł się w nakładzie 14 milionów kopii i pozostaje jednym z największych świątecznych singli. Piosenkarka wydała kilka lat temu zainspirowaną piosenką książkę dla dzieci. Niedawno piosenka pobiła kolejny rekord. Została odtworzona ponad 500 milionów razy w serwisie Spotify.

Wydany w 1994 roku album "Merry Christmas"  uzyskał certyfikat 6-krotnej platyny przyznany przez amerykańskie stowarzyszenie Recording Industry Association (RIAA).

Zaczynamy odliczanie do Świąt! 

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!