George Michael: Posłuchaj niepublikowanego utworu "This Is How"

Utwór powstał podczas ostatnich sesji nagraniowych George'a Michaela. W takich klimatach jeszcze go nie słyszeliśmy!

W nadchodzące Święta Bożego Narodzenia minie równo 3 lata od nagłej śmierci George'a Michaela. Muzyk niemal do samego końca był bardzo aktywny zawodowo, pracował nad nową muzyką oraz zaangażował się w filmowy projekt Emmy Thompson. Do sieci trafił niepublikowany wcześniej utwór "This Is How (We Want You To Get High)". Możecie go posłuchać poniżej.

 

Autorami i producentami piosenki są George Michael i James Jackman. Utwór powstał w 2012 roku, jednak dopiero w 2015 roku doczekał się finalnej wersji. Jego premiera nie jest przypadkowa. Piosenkę będziemy mogli usłyszeć w ostatniej scenie filmu Paula Feiga "Last Christmas". 

Za scenariusz do filmu "Last Christmas" odpowiedzialna jest Emma Thompson, którą również zobaczymy na wielkim ekranie, w roli matki głównej bohaterki.

Okazuje się, że gdy Emma pracowała z mężem Gregiem Wisem nad scenariuszem, wysłali go do akceptacji George'a Michaela. Pomysł bardzo mu się spodobał i nawet podsunął kilka swoich pomysłów. 

Był najbardziej uroczym człowiekiem, jakiego tylko można sobie wyobrazić. Bardzo podobały mu się wszystkie motywy w filmie. Interesował się bezdomnością. Miał wielkie poczucie niesprawiedliwości społecznej.

George Michael zmarł 25 grudnia 2016 roku. Miał 53 lata.  Anglik naprawdę nazywał się Georgios Kyriacos Panayiotou. Zasłynął, występując w duecie Wham!, który współtworzył z Andrew Ridgeleyem. Wśród hitów formacji były "Wake Me Up Before You Go-Go", "Everything She Wants" czy "Careless Whisper". Solową karierę zaczął w drugiej połowie lat 80. Jego najważniejsze dzieła to "Faith" i "Listen Without Prejudice Vol. 1". Płyty muzyka rozeszły się w nakładzie ponad 100 milionów egzemplarzy.

Wybierzecie się do kina?

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!