Słynny kombinezon Olivii Newton John z "Grease" został sprzedany. Cena robi wrażenie!

Strój wraz z innymi gadżetami z planu kultowego musicalu trafił kilka tygodni temu na aukcję charytatywną. Sprawdźcie, za ile został sprzedany!

Olivia Newton John od kilku lat walczy się rakiem piersi. Aktorka postanowiła przeznaczyć na aukcję charytatywną ponad 500 rekwizytów i przedmiotów z musicalu "Grease". Wśród nich znalazł się między innymi obcisły czarny kombinezon, w którym seksowna Sandy Olson wykonała z Travoltą przebój "You're the One That I Want". Strój został sprzedany na aukcji za 405,7 tys. dolarów! 

Olivia Newton-JohnOlivia Newton-John Michelle Day/Ferrari Press/East News

Na licytację trafiły również między innymi: oryginalny egzemplarz z tekstem roli Olivii Newton John w musicalu, różowa suknia, w której wystąpiła na premierze „Grease" w Los Angeles i szyty na miarę żakiet, jaki nosiła w filmie. Całkowity dochód z licytacji ma zostać przekazany na chorych na raka.

Kilka miesięcy temu pisaliśmy o tym, że powstaje pełnometrażowy prequel „Grease” pod tytułem „Summer Loving”. Za scenariusz odpowiedzialny jest John August. Jego fabuła cofnie się do wakacyjnego romansu pary głównych bohaterów, który w pierwszym filmie został jedynie wspomniany. 

To jednak nie koniec dobrych informacji dla fanów popularnego musicalu. Powstanie również serial pod tytułem „Grease: Rydell High” będzie dostępny na platformie HBO Max. Twórcy zdradzili jedynie, że akcja będzie toczyć się w latach 50. Usłyszymy zarówno klasyczne utwory musicalowe, jak i premierowe piosenki. W obsadzie serialu pojawią się niektórzy bohaterowie z oryginału. 

Film „Grease” z 1978 roku opowiada historię dziewczyny Sandy (Olivia Newton-John), która , która przyjeżdża z rodzinnej Australii do Stanów Zjednoczonych, by być świadkiem przemian kulturowych. Okazuje się, że do jej nowej szkoły uczęszcza Danny (John Travolta), wakacyjna miłość. Chłopak jednak nie jest ideałem, za jakiego miała go Sandy! Film doczekał się sequela „Grease 2”, który miał premierę w 1982 roku.

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!