"Pogromcy duchów 3": Czy Bill Murray powróci do kultowej roli?

Kontynuacją kultowego filmu zajął się syn reżysera oryginału. Premiera produkcji zaplanowana jest na pierwszą połowę 2020 roku.

Na początku 2019 roku Studio Sony oficjalnie ogłosiło, że prace na planie kolejnej części komedii "Pogromcy Duchów" już wystartowały. Za reżyserię odpowiedzialny jest Jason Reitman, syn Ivana Reitmana, czyli twórcy oryginału. 

Produkcja owiana jest wielką tajemnicą. Na temat obsady nie wiele wiadomo. Na ekranie na pewno zobaczymy Dana Aykroyda. Od kilku tygodni krążą również plotki, że Bill Murray zgodził się na udział w filmie. Według nieoficjalnych informacji aktor był widziany w okolicy planu zdjęciowego oraz jak jadł obiad z Danem Aykroydem i Sigourney Weaver

Ostatnio do obsady dołączył również popularny hollywoodzki aktor Paul Rudd.

Komedia "Pogromcy Duchów" to trzech nieustraszonych naukowcach walczących z duchami, które zaatakowały Nowy Jork, zadebiutowała w kinach w 1984 roku i z miejsca stała się jedną z obowiązkowych pozycji filmowych na Halloween. Podobnie z nominowanym do Oscara przebojem Raya Parkera Juniora o tym samym tytule — czy ktoś nie zna tej wpadającej w ucho, chwytliwej melodii? Aż samemu chce się urządzić polowanie na przerażające istoty nie z tej planety.

Czekacie na ten film?

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!