"Ziemia w ogniu": Małgorzata Ostrowska prezentuje teledysk do nowego singla [WIDEO]

Długie 12 lat czekaliśmy na studyjną płytę Małgorzaty Ostrowskiej. I w końcu, już 15 listopada 2019 roku pojawi się jej nowy krążek zatytułowany "Na świecie nie ma pustych miejsc"!

„Ziemia w ogniu” to singiel promujący pierwszy od 12 lat, studyjny album Małgorzaty OstrowskiejNa świecie nie ma pustych miejsc”. Do piosenki powstał też bardzo intrygujący klip, którego reżyserem jest Pascal Pawliszewski

Zobaczcie teledysk:

 
Bardzo spodobała mi się ta wizja Pascala. Nie jestem postacią jednowymiarową i ten klip też o tym opowiada. Poza tym zachwycił mnie fakt, że oprócz bardzo oryginalnych postaci na planie pojawił się zestaw niezwykłych zwierząt tj. koń, puchacz, wąż, tarantula oraz przepiękny owczarek szwajcarski. Bezpośredni kontakt odpuściłam sobie tylko z pająkiem.
Nie jest to najbardziej reprezentatywny utwór z tej płyty, ale zdecydowanie najbardziej energetyczny. Na koncertach jest przyjmowany przez publiczność entuzjastycznie, więc mam nadzieję, że radia też go przyjmą z dużą życzliwością.

– mówi artystka.

Album „Na świecie nie ma pustych miejsc” ukaże się 15 listopada 2019 roku. Zawiera 13 premierowych utworów oraz jako bonus – przebój „Szpilki”. Niespodzianką jest fakt, że płyta będzie dostępna z dwiema okładkami do wyboru.

Tytuł płyty pochodzi z piosenki kończącej album. Tekst „Nie ma pustych miejsc” Małgorzata Ostrowska napisała jeszcze przed śmiercią jej wieloletniego menadżera, Piotra Niewiarowskiego.

Piotr był przy mnie od początku mojej działalności. Gdy nagle odszedł, czułam się totalnie zagubiona. Bałam się, że bez niego po prostu sobie nie poradzę. Ale wtedy właśnie życie dopisało szczegóły tej historii i w moim zawodowym życiu pojawił się Maciej Durczak /RockHouse Entertainment/. Nagle ten tekst nabrał zupełnie nowego wymiaru, bo choć Piotra wciąż bardzo brakuje, to wiem, że świat nie znosi pustki. Wszystko się zmienia; świat, my, nasze emocje, ale nasz mały, osobisty wszechświat nigdy nie zostaje pusty. I o tym są też te piosenki.

– opowiada wokalistka.

Ostatni album Małgorzaty Ostrowskiej "Gramy!" ukazał się w 2012 roku.

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!