Melanie C w teledysku do singla "High Heels" [WIDEO]

Kilka miesięcy temu artystka zaprezentowała ten utwór podczas jednego z koncertów. Teraz możemy posłuchać jego studyjnej wersji.

Sporty Spice wielokrotnie powtarzała w wywiadach, że nie lubi monotonii i nudy. Bardzo dba o to, aby jej kalendarz był wypełniony koncertami i innymi zajęciami związanymi z pracą nad nowym albumem. Podczas trasy koncertowej grupą draq queens Sink The Pink, powstał utwór "High Hills", który został bardzo dobrze przyjęty przez publiczność. Możecie go posłuchać poniżej.

 

Nowy utwór jest prawdopodobnie zapowiedzią nowego albumu Melanie C. Rok temu artystka zdradziła w jednym z wywiadów, że pracuje nad dwoma projektami. Planuje wydać solowy krążek oraz płytę z samymi coverami, na której usłyszymy przeboje takich artystów jak Moloko czy Britney Spears.

Mel C urodziła się 12 stycznia 1974 roku w Whiston. Naprawdę nazywa się Melanie Chisholm, a w zespole Spice Girls była znana jako Sporty Spice. Karierę solową zaczęła w 1998 roku, śpiewając numer "When You're Gone" z Bryanem Adamsem. Od 1999 roku Melanie C sprzedała ponad 12 milionów płyt. Jej ostatni album „Version of me” ukazał się w 2012 roku.

Jak Wam się podoba nowy singiel Mel C? 

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!