To już koniec "Beverly Hills 90210". Nie będzie kolejnych sezonów

Niestety nowa odsłona popularnego serialu nie przyciągnęła przed telewizory wystarczającej liczby widzów.

Kiedy na początku 2019 roku ogłoszono, że paczka przyjaciół z kultowego serialu lat 90. powraca po blisko dwudziestu latach nieobecności, fani skakali ze szczęścia. Pierwszy odcinek nwoego "Beverly Hills 90210" został wyemitowany w środę 9 października 2019 roku na kanale FOX.

Na udział w projekcie zgodzili się między innymi Jason Priestley, Shannen Doherty, Jennie Garth, Ian Zierina, Gabrielle Carteris, Brian Austin Green oraz Tori Spelling. Niestety w produkcji zabrakło Luke'a Perry'ego. Aktor zmarł w marcu 2019 roku w wyniku udaru.

Powstało jedynie sześć nowych odcinków. Fani liczyli, że na tym się jednak nie skończy. Niestety wszystko wskazuje na to, że drugiego sezonu nie będzie. Telewizja FOX w oświadczeniu napisała:

Jesteśmy dumni, że ponownie zebraliśmy się w specjalnej letniej odsłonie serialu, z ekipą i fanami 90210. Ogromne podziękowania należą się również Brianowi, Gabrielle, Ianowi, Jasonowi, Jennie, Shannen i Tori, którzy wspólnie z całą załogą włożyli serca i dusze w to pomysłowe i nostalgiczne odrodzenie. 

Na pomysł, aby nakręcić nowe odcinki "Beverly Hills 90210” wpadły zaprzyjaźnione od lat Jennie Garth (serialowa Kelly) i Tori Spelling (Donna). Serial przyciągnął przed telewizory 2,5 miliona widzów. 

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!