Zespół Simply Red wykonał na żywo nowy singiel "Sweet Child" [WIDEO]

Marcin Michałowski
12.11.2019 09:10
Simply Red Perform Their New Single Sweet Child Live on Air | This Morning

Simply Red Perform Their New Single Sweet Child Live on Air | This Morning (Youtube)

Utwór promuje album "Blue Eyed Soul", który ukazał się 8 listopada 2019 roku.

Nowy 12. już album Simply Red jest utrzymany w soulowo-funkowym klimacie. Znalazło się na nim 10 różnorodnych utworów. Pierwszymi singlami promującymi płytę były "BadBootz", "Thinking of You" i "Complete Love". Zespół był ostatnio muzycznym gościem porannego programu "This Morning", gdzie wykonali po raz pierwszy na żywo nowy utwór "Sweet Child". Posłuchajcie!

 

Wszystkie utwory na płytę ‘Blue Eyed Soul’ skomponował Mick Hucknall, a obowiązki producenta po raz kolejny spełnił Andy Wright, który współpracuje z zespołem od wielu lat.

W takim momencie mojej kariery mógłbym zdecydować się na nagranie mrocznego, refleksyjnego albumu, rozliczyć się z przeszłością. Wielu artystów w moim wieku to robi, lecz… Nie ja! Chciałem nagrać coś mocnego! Coś, co poderwie publiczność. Chcę się po prostu dobrze bawić.

- mówi Mick Hucknall.

Simply Red uznawany za jeden z najlepszych zespołów wywodzących się z Wielkiej Brytanii, grających muzykę na żywo, powraca ze swoimi hitami wszech czasów tj. ‘Stars’, ‘Holding Back The Years’, ‘Fairground’, czy ‘Money’s Too Tight To Mention’, a także z całkowicie nowymi, mocno emocjonalnymi utworami. Zespół wystąpi w Warszawie 25 listopada 2020 roku na COS Torwar.

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!