Garou zaprezentował nowy singiel "My Girl" [POSŁUCHAJ]

Marcin Michałowski
18.11.2019 11:45
Koncert Garou w Krakowie

Koncert Garou w Krakowie (Damian KLAMKA/East News)

Utwór pochodzi z albumu "Soul City", który ukazał się 1 listopada 2019 roku.

Garou nową płytą składa hołd wytwórni Motown, która obchodzi w tym roku 60-lecie swojej działalności. Włoski artysta zaśpiewał covery takich przebojów jak "Papa Was a Rolling Stone", "Ain’t No Mountain High Enough" czy "Reach Out (I’ll Be There)". 

Poniżej możecie posłuchać kolejnego singla, który promuje wydawnictwo. Jest nim utwór "My Girl" z repertuaru zespołu The Temptations.

 

Artysta powróci do Polski w 2020 roku na dwa koncerty. Zagra 25 lutego w Gdańsku i 27 lutego w Szczecinie. 

Kariera Garou nabrała rozpędu pod koniec lat 90. On sam mówi o sobie skromnie: „podbiłem listy przebojów, pojawiając się we właściwym miejscu i właściwym czasie”. Spotkanie ze słynnym poetą, autorem musicalu "Notre Dame de Paris", Lucem Plamondonem w barze w Montrealu miało ogromny wpływ na jego przyszłość. Niedługo potem, urok i talent Garou przyczynił się do rozpoczęcia współpracy z Celine Dion i Rene Angelil.

Wiele utworów Garou stało się prawdziwymi hitami - zaliczają się do nich między innymi "Seul" czy "Gitan". Kilkuletnia współpraca z Celine Dion przyniosła popularny utwór "Sous le vent". Po tym czasie Garou chciał być artystycznie „wolny” i tworzyć bez ograniczających go schematów. Wybrał własną, niezależną drogę.

Wybieracie się na koncert Garou?

Więcej o:

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!