Katie Melua zapowiada nowy album i ogłasza trzy koncerty w Polsce!

Album "Live in Concert" ukaże się 15 grudnia 2019 roku. Promuje go utwór "Oh Holy Night".

Artystka postanowiła zrobić swoim fanom niespodziankę na święta i zapowiedziała premierę nowego albumu. Płyta "Live In Concert" to zapis specjalnie zarejestrowanego koncertu w Central Hall w Londynie z 2018 roku. Katie na scenie towarzyszył gruziński chór Gori Women’s Choir. Poniżej możecie posłuchać kolędy "Oh Holy Night", która zapowiada wydawnictwo. 

 

Dodatkiem do albumu będzie książka. Znajdą się w niej nieopublikowane nigdy wcześniej zdjęcia autorstwa Karniego Arieli. Zobaczymy na nich m.in.: kulisy koncertów, przedmowę artystki oraz wiele ilustracji.

To nie koniec dobrych informacji dla fanów artystki. Katie Melua zagra w 2020 roku aż trzy koncerty w Polsce. 7 października 2020 roku zagra w gdyńskiej Arenie, dzień później (8.10) na Torwarze w Warszawie, a 9 października we Wrocławiu na Hali Stulecia.

Sprzedaż biletów rozpocznie się w piątek 22 listopada 2019 roku o godz. 11.00. Będzie można je zakupić na www.eventim.pl (o specjalnej przedsprzedaży dla fanów Artystki poinformują Jej media społecznościowe).

Wybierzecie się na koncert Katie?

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!