Wilki ruszają w "Niebieską trasę" koncertową z debiutanckim albumem

Zespół Wilki wraca do korzeni! Podczas zbliżającej się trasy koncertowej usłyszymy wszystkie utwory z pierwszej, debiutanckiej płyty zespołu!
 

Zespół postanowił przypomnieć swoim słuchaczom nagrania z kultowej płyty "Wilki", która odcisnęła trwałe piętno na polskiej muzyce rockowej i okazała się bestsellerem, sprzedając ponad 220 tysięcy egzemplarzy. Grupa podczas zbliżającej się trasy koncertowej wszystkie utwory z pierwszej płyty, w tym takie perełki jak „Son of The Blue Sky”, „Aborygen”, „Beniamin” czy „Eli Lama Sabachtani”. W drugiej części koncertu usłyszymy również kilka najważniejszych utworów z późniejszych etapów działalności zespołu.

Przypominamy, że teledysk "Son Of The Blue Sky" jako jeden z pierwszych polskich utworów znalazł się na antenie światowego MTV, był również najczęściej wybieranym przebojem roku przez różne rozgłośnie radiowe i czasopisma muzyczne. Odnosząc ogromny sukces, zespół wyruszył w trasę koncertową, która trwała prawie trzy lata bez przerwy. Tak intensywny rockandrollowy tryb życia i zmęczenie spowodowane ostrym tempem, jakie narzucili sobie muzycy, wpłynęło na decyzję o zawieszeniu działalności zespołu, która trwała kilka lat.

"Niebieska trasa" koncertowa rozpocznie się już w styczniu. Tak prezentuje się terminarz:

11.01.2020 - Wilki - Niebieska Trasa - Toruń - OD NOWA

12.01.2020 - Wilki - Niebieska Trasa - Gdańsk - Stary Maneż

17.01.2020 - Wilki - Niebieska Trasa - Kraków - Klub Studio

18.01.2020 - Wilki - Niebieska Trasa - Wrocław - A2 - Centrum Koncertowe

24.01.2020 - Wilki - Niebieska Trasa - Poznań - Klub Muzyczny B17

25.01.2020 - Wilki - Niebieska Trasa - Warszawa - Progresja

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!