Rod Stewart prezentuje album z orkiestrą. Posłuchaj nowej wersji "You're In My Heart"

Sir Rod Stewart świętuje 50-lecie solowej kariery, wydając nowy album "You're In My Heart: Rod Stewart With The Royal Philharmonic Orchestra".

W dniu premiery albumu, na kanale YouTube Roda ukazał się teledysk do czwartej piosenki z płyty - "You’re In My Heart". Poprzednie klipy promujące wydawnictwo - do utworów "Maggie May", "I Don’t Want To Talk About It" i "Sailing" - zgromadziły ponad 8,5 miliona odsłon. 

Zobacz wideo:

 

Album "You’re In My Heart" to połączenie charakterystycznego głosu Roda Stewarta z popularnych piosenek z jego repertuaru z aranżacjami w wykonaniu The Royal Philharmonic. W efekcie powstało ponadczasowe dzieło zachowujące siłę, ducha i pasję, które od zawsze towarzyszyły Artyście.

Poza wielkimi przebojami, na album trafiły uwielbiane przez fanów piosenki "Young Turks", "Forever Young", "If We Fall In Love Tonight" czy nowa wersja "Handbags And Gladrags" z multiplatynowego akustycznego albumu "Unplugged…and Seated" oraz "Stay With Me" z repertuaru The Faces, które dotarło do top 10 listy przebojów w Wielkiej Brytanii w 1971 roku.

W trakcie swojej wspaniałej kariery Rod Stewart sprzedał 250 milionów płyt. Na koncie ma 9 albumów numer 1 oraz 26 singli w top 10 listy przebojów w Wielkiej Brytanii. Ponadto może pochwalić się 17 albumami i 16 singlami w top 10 zestawień w USA.

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!