Emma Bunton potwierdza: Będzie nowa muzyka od Spice Girls

Baby Spice zdradziła szczegóły nowego albumu kultowego girlsbandu.

Od wielu miesięcy krążyły w internecie plotki o tym, ze Spice Girls pracują nad materiałem na nowy album. Przypominamy, że tuż przed ogłoszeniem tegorocznej trasy koncertowej zespół obiecał, że przed wakacjami ukaże się nowy singiel Tak się jednak nie stało. 

Dobre wiadomości przekazała ostatnio Emma Bunton w wywiadzie dla portalu DailyMail. Okazuje się, że dziewczyny zamierzają dotrzymać złożonej obietnicy i planują wkrótce wejść do studia!

Rozmawiałyśmy o nowej muzyce. Chciałabym powiedzieć więcej. Teraz szukamy współautorów piosenek. Szykujemy także film animowany na przyszły rok. Cały czas rozmawiam z dziewczynami. Praca wre.

Animacja "Spice Girls" zostanie wyprodukowana przez Simona Fullera, twórcę takich programów jak "Idol" czy "You Can Dance". Scenariusz wspólnie napiszą Karen McCullah i Kiwi Smith, autorki między innymi "Legalnej Blondynki". Nazwisko reżysera nie zostało jeszcze oficjalnie potwierdzone.

W filmie usłyszymy zarówno największe przeboje Spice Girls, jak i nowe utwory, które nigdy nie ujrzały światła dziennego. Dyrektor studia Paramount Pictures Mireille Soria zapewnia, że zespół jest bardzo zaangażowany w ten projekt.

Premiera filmu zaplanowana jest na drugi kwartał 2020 roku.

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!