Cher zaśpiewała w "Mam Talent" hit "The Beat Goes On" Sonny & Cher [WIDEO]

Artystka postanowiła przypomnieć widzom utwór z początków swojej kariery. Nawet wyglądała podobnie!

Po wielkim sukcesie krążka z coverami Abby, Cher kilka tygodni temu ogłosiła, że rozpoczęła pracę nad kontynuacją tego projektu. Artystka zakończyła niedawno europejską trasę koncertową. Tuz po powrocie do USA wystąpiła w wielkim finale programu "Taniec z Gwiazdami". Wykonała przebój "The Beat Goes On”, który śpiewała na początku swojej kariery z mężem Sonnym Bono. Zobaczcie nagranie:

 

Cher urodziła się 20 maja 1946 roku w El Centro w Kalifornii. Wielką popularność zyskała w 1965 roku, kiedy ukazał się singiel "I Got You Babe" duetu Sonny & Cher. Artystka stała się jedną z najbardziej uznanych aktorek lat 80. Występowała na Broadwayu i w kultowych filmach takich jak: "Maska", "Silkwood" czy "Wpływ księżyca". Za ten ostatni otrzymała Oscara oraz Złoty Glob dla najlepszej aktorki pierwszoplanowej.

Kariera muzyczna również była dla niej pasmem samych sukcesów. Nagrała łącznie 28 studyjnych albumów. Z których pochodzą ponadczasowe przeboje takie jak: "If I Could Turn Back Time", "Believe", "Strong Enough", "Walking in Memphis" czy "One by One".

Prawda, że wygląda rewelacyjnie?

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!