Warszawa zaśpiewa Last Christmas z okazji 35-lecia hitu Wham!

Już 7 grudnia 2019 roku pod hotelem bristol w Warszawie odbędzie się wielkie śpiewanie świątecznego hitu Wham!

Podobno George Michael napisał "Last Christmas" podczas niedzielnego obiadu u mamy i taty - może dlatego ten utwór w każdym, kto go słyszy, budzi rodzinnego ducha Świąt albo przeciwnie, wewnętrznego Grincha. Wiemy jednak, że w głębi serca, tak jak Grinch tak naprawdę kocha Święta, tak i każdy kocha Last Christmas! I skrycie marzy o tym, żeby raz spędzić święta w zaśnieżonej chacie w Alpach - jak George, Andy i ich przyjaciele w teledysku.

 W sobotę 7 grudnia ulice Warszawy rozświetli świąteczna iluminacja. Na Krakowskim Przedmieściu, Starym Mieście i Podzamczu mieszkańców i turystów cieszyć będą piękne ozdoby świetlne oraz liczne atrakcje.

 

Moment odpalenia świątecznych światełek w Warszawie to idealny czas na to, by zamanifestować swoją miłość do najbardziej świątecznej piosenki popkultury! Tym bardziej, że obchodzi ona w tym roku swoje 35. Urodziny – utwór ukazał się dokładnie 3 grudnia 1984 roku. W sobotę, 7 grudnia o godzinie 17:00 spotkajmy się na Krakowskim Przedmieściu pod Hotelem Bristol, gdzie w ramach Warszawskiej Iluminacji 2019 cała Warszawa zaśpiewa „Last Christmas”. Na facebookowe wydarzenie promujące akcję zareagowało już ponad 2 tysiące osób!

Zabierzmy kolegów, znajomych, przyjaciół i rodzinę i razem stwórzmy taką wersję "Last Christmas", jakiej świat jeszcze nie słyszał – zaśpiewaną głosami kilkuset warszawiaków!

Akcja „Warszawa śpiewa Last Christmas” rozpocznie się o godzinie 17:00, na początku koncertu chóru Sienna Gospel, który następnie wystąpi z zimowym repertuarem. Wydarzenie organizuje Sony Music Poland we współpracy ze Stołeczną Estradą i serwisem Tidal.

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!