"Artyści Przeciw Nienawiści": Oficjalny zwiastun filmu dokumentalnego [WIDEO]

Już niebawem do kin trafi wyjątkowy dokument, przedstawiający kulisy koncertu "Artyści Przeciw Nienawiści". Zobaczcie pierwszą zapowiedź.

Pierwsza edycja koncertu, który odbył się 27 lutego 2019 roku w Atlas Arenie w Łodzi, zgromadziła blisko 10 tysięcy fanów. Od pomysłu, który się narodził w głowie Dody, do jego realizacji minął  niespełna miesiąc. Organizatorzy zapowiedzieli, że ta inicjatywa będzie kontynuowana i to z jeszcze większym rozmachem. Do sieci trafił zwiastun filmu dokumentalnego, który pokazuje kulisy organizacji tego wyjątkowego wydarzenia.

Zobaczcie zapowiedź:

Film "Artyści przeciw Nienawiści" będzie można zobaczyć 14 grudnia 2019 roku w sieciach kin Helios, Multikino Polska oraz Cinema City. Całkowity dochód z tego seansu pomoże w organizacji II edycji koncertu.

Wiadomo już, ze kolejna edycją odbędzie się wiosną 2020 roku. Organizatorzy zapraszają artystów, aby zgłaszali się do udziału w tym wyjątkowym projekcie. 

Po tragicznych zdarzeniach, jakie miały miejsce na początku 2019 roku podczas finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Gdańsku, Doda spontanicznie, wyszła z inicjatywą, aby zorganizować koncert jednoczący gwiazdy i ich fanów. Artystka zaprosiła do udziału wszystkich polskich wokalistów. Odzew na jej apel był natychmiastowy i już kilka godzin po zamieszczeniu relacji na Instagramie ruszyły pierwsze prace nad projektem.

Podczas koncertu, który odbył się 27 lutego 2019 roku w Łodzi, na scenie mogliśmy zobaczyć między innymi Beatę Kozidrak i Bajm, Marylę Rodowicz, Justynę Steczkowską, Grzegorza Hyżego, Dodę, Ewę Farną, Margaret, Sarsę, Dawida Kwiatkowskiego, Enej, Ira, Natalię Niemen, Andrzeja Krzywego, De Mono, Małgorzatę Ostrowską, Kasię Moś, Mateusza Ziółko i wielu, wielu innych wspaniałych wykonawców.

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!