Dodatkowe bilety na koncerty Céline Dion w sprzedaży od środy

Redakcja
09.12.2019 10:02
CELINE DION

CELINE DION (Rex Features/East News)

Nie zdążyliście kupić biletów na jeden z polskich koncertów Céline Dion? W środę do sprzedaży trafi dodatkowa pula wejściówek na miejsca w bocznych sektorach Atlas Areny w Łodzi i TAURON Areny Kraków.

Kupić je będzie można jedynie poprzez stronę prestigemjm.com. Warto przypomnieć, że wszystkie bilety na oba polskie koncerty Céline Dion, które znalazły się wcześniej w sprzedaży, wykupione zostały niemal natychmiast.

Niedawno na profilach artystki w mediach społecznościowych ukazała się informacja, że „Céline miała niesamowity rok”. W serwisie Spotify zanotowano 422,6 mln udostępnień jej nagrań odtworzono w liczbie 36,8 mln, a słuchano ich przez prawie 30 mln godzin w 79 krajach. Wydana 15 listopada angielskojęzyczna płyta „Courage” niemal natychmiast trafiła na pierwsze miejsce Billboardu, a koncerty kanadyjskiej divy na całym świecie wyprzedają się w zawrotnym tempie. Czy ktoś ma jeszcze wątpliwości, że mijający rok był rzeczywiście dla artystki bardzo udany?

Rok 2020 może być świetny także dla polskich fanów Céline Dion, która po 12 latach ponownie odwiedzi nasz kraj. Ogłoszone we wrześniu koncerty w Łodzi i Krakowie spotkały się z ogromnym zainteresowaniem, a bilety zostały wyprzedane w zaledwie kilkadziesiąt godzin. Nic więc dziwnego, że powrót artystki do Polski jest już bardzo oczekiwany. Nie wszyscy zainteresowani zdążyli jednak zakupić bilety, dlatego teraz do sprzedaży trafi pula na miejsca boczne.

Podczas koncertów układ aranżacji sceny przewiduje, że będzie ona otwarta po bokach z dodatkowymi wybiegami. Gwarantuje to świetną widoczność artystki praktycznie z każdego punktu zarówno Atlas Areny, jak i Tauron Areny Kraków. Bilety, które trafią do sprzedaży w środę, będą na miejsca w bocznych sektorach.

– mówi Marek Kurzawa z agencji Prestige MJM, która jest organizatorem obydwu koncertów Céline Dion w Łodzi i Krakowie. W sumie do sprzedaży przeznaczonych zostało kilkaset dodatkowych biletów. Lepiej nie zwlekać z ich zakupem, ponieważ prawdopodobnie szybko się wyprzedadzą.

Koncerty Céline Dion w Polsce odbędą się 23 maja 2020 roku w Atlas Arenie w Łodzi i 25 maja 2019 roku w TAURON Arenie Kraków. Dodatkowa pula biletów do sprzedaży trafi w najbliższą środę o godz. 10:00. Kupić je będzie można jedynie za pośrednictwem strony www.prestigemjm.com.

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!