"Pogromcy duchów 3: Dziedzictwo": Bill Murray w pierwszym oficjalnym zwiastunie [WIDEO]

Kontynuacją kultowego filmu zajął się syn reżysera oryginału. Premiera produkcji zaplanowana jest na pierwszą połowę 2020 roku.

Kilka tygodni temu Studio Sony ogłosiło, że prace na planie kolejnej części komedii "Pogromcy Duchów" dobiegły końca. Za reżyserię odpowiedzialny jest Jason Reitman, syn Ivana Reitmana, czyli twórcy oryginału.Juz teraz możecie zobaczyć oficjalny zwiastun.

 

Na ekranie na pewno zobaczymy Dana Aykroyda i Sigourney Weaver. Od kilku tygodni krążyły również plotki, że Bill Murray zgodził się na udział w produkcji. Teraz wszystko jest już jasne i możemy potwierdzić, że aktor powróci w nowej części kultowej komedii. Kluczową rolę w filmie zagra również Paul Rudd.

Komedia "Pogromcy Duchów" to trzech nieustraszonych naukowcach walczących z duchami, które zaatakowały Nowy Jork, zadebiutowała w kinach w 1984 roku i z miejsca stała się jedną z obowiązkowych pozycji filmowych na Halloween. Podobnie z nominowanym do Oscara przebojem Raya Parkera Juniora o tym samym tytule — czy ktoś nie zna tej wpadającej w ucho, chwytliwej melodii? Aż samemu chce się urządzić polowanie na przerażające istoty nie z tej planety.

Czekacie na ten film?

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!