Lionel Richie jest przekonany, że Stevie Wonder widzi!

W przemyśle muzycznym nie brakuje zwolenników teorii spiskowych. Jak się okazuje, są wśród nich również gwiazdy!

Lionel Richie był ostatnio gościem w talk-show Kelly Clarkson. Artysta postanowił wyjaśnić, dlaczego uważa, że Stevie Wonder nie jest do końca niewidomy.

Całe życie spędziłem z nim, myśląc, że on widzi. Wiem, że widzi. Raz poszedłem do jego domu. Powiedział: 'Chcesz usłyszeć nową piosenkę? Mam ją w samochodzie. Chodź ze mną'". Poprosił mnie, abym usiadł na miejscu pasażera, a sam zajął miejsce kierowcy. Włożył taśmę, a potem odwrócił się i zaczął zjeżdżać z podjazdu. Krzyknąłem: 'Stevie! Co robisz?'. A on powiedział: 'Ach, mam cię!'.

Są ludzie wierzący, że wokalista całe życie widział doskonale i tylko udawał. Zwolennicy tej teorii przytaczali fakty. Na przykład, gdy muzyk złapał mikrofon spadający na scenę i przytulił stojącego obok niego chłopca. Poniżej możecie zobaczyć wspomniany fragment koncertu.

 

Stevie Wonder urodził się jako wcześniak. Jego utrata wzorku nastąpiła na skutek nadmiaru tlenu, który znajdował się inkubatorze.

Artysta nigdy jasno nie zaprzeczył plotkom i teoriom spiskowym, które krążą po internecie. Stevie Wonder miał wyjaśnić całą sprawę w 2017 roku, jednak do tej pory nie poznaliśmy prawdy.

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!