John Travolta i Olivia Newton John ponownie wcielili się w bohaterów z "Grease"

Po ponad 40 latach od premiery kultowego musicalu aktorzy wzięli udział w specjalnym wydarzeniu poświęconym "Grease", które odbyło się w West Palm Beach na Florydzie.

John Travolta i Olivia Newton John specjalnie na tę wyjątkową okazję ponownie założyli kostiumy, które wszyscy doskonale pamiętamy z "Grease". Aktorzy podczas spotkania z fanami wzięli udział we wspólnym odśpiewywaniu piosenek z filmu oraz odpowiadali na pytania. Olivia Newton John miała ze sobą słynną skórzaną kurtkę. Otrzymała ją w prezencie od fana, który nabył ją na aukcji charytatywnej za ponad 243 tys. dolarów.

Poniżej możecie zobaczyć fragment spotkania z fanami:

 

Kilka miesięcy temu pisaliśmy o tym, że powstaje pełnometrażowy prequel „Grease” pod tytułem „Summer Loving”. Za scenariusz odpowiedzialny jest John August. Jego fabuła cofnie się do wakacyjnego romansu pary głównych bohaterów, który w pierwszym filmie został jedynie wspomniany. 

To jednak nie koniec dobrych informacji dla fanów popularnego musicalu. Powstanie również serial pod tytułem „Grease: Rydell High” będzie dostępny na platformie HBO Max. Twórcy zdradzili jedynie, że akcja będzie toczyć się w latach 50. Usłyszymy zarówno klasyczne utwory musicalowe, jak i premierowe piosenki. W obsadzie serialu pojawią się niektórzy bohaterowie z oryginału. 

Film „Grease” z 1978 roku opowiada historię dziewczyny Sandy (Olivia Newton-John), która , która przyjeżdża z rodzinnej Australii do Stanów Zjednoczonych, by być świadkiem przemian kulturowych. Okazuje się, że do jej nowej szkoły uczęszcza Danny (John Travolta), wakacyjna miłość. Chłopak jednak nie jest ideałem, za jakiego miała go Sandy! Film doczekał się sequela „Grease 2”, który miał premierę w 1982 roku.

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!