Queen: Zobacz animowany klip do hitu "Thank God It's Christmas"

Świąteczny przebój został wydany w 1984 roku. Zespół Queen przygotował niespodziankę dla fanów.

Z okazji 35. rocznicy wydania singla "Thank God It's Christmas" zespół Queen postanowił odświeżyć teledysk do świątecznego hitu Brian May i Roger Taylor opracowali koncepcję aminowanego klipu, który wyreżyserował i wyprodukował duet Justin Moon i Drew Gleason. Wideo możecie zobaczyć poniżej.

 
Teledysk idzie nieco dalej, dając subtelne przypomnienie, że my jako ludzie musimy teraz czuć się odpowiedzialni za dobro WSZYSTKICH stworzeń na Ziemi - nie tylko dla własnej korzyści i dla naszych wnuków, ale również z szacunku dla praw zwierząt.

- mówi Bryan May. 

Utwór "Thank God It's Christmas" został wydany w 1984 roku. W 2011 roku wśród czytelników amerykańskiego czasopisma muzycznego Rolling Stone, utwór ten znalazł się na miejscu 3. wśród bożonarodzeniowych piosenek wszech czasów

Kilka tygodni temu zespół Queen powrócił do koncertowania. Dołączył do nich oczywiście Adam Lambert, z którym grupa nawiązała współpracę w 2011 roku. Brian May od samego początku był pełen podziwu dla talentu Adama. Ostatnio zamieścił na Instagramie jego zdjęcie, pod którym podziękował mu za to, co robi dla zespołu Quenn.

Bez niego Queen bez wątpienia nie byłby w stanie grać na najwyższym poziomie. Adam Lambert dopiero zaczyna być uznawany przez szeroką publiczność za prawdziwy fenomen. Ma głos jeden na miliard, jest pasjonatem i perfekcjonistą. To dzięki niemu nadal dalej gramy i jesteśmy gotowi podjąć nowe wyzwania. A do tego jest miły, a to ważne, kiedy podróżujesz jak wielka rodzina. Freddie by go zaaprobował.

Macie swoją ulubioną świąteczną piosenkę?

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!