Kayah i Viki Gabor prezentują wspólny utwór "Ramię w ramię" [POSŁUCHAJ]

Zwyciężczyni zeszłorocznej Eurowizji Junior nagrała piosenkę z jedną z największych gwiazd polskiej estrady.

Plotki o wspólnym projekcie Viki Gabor i Kayah krążyły od dawna. Do sieci trafił właśnie ich wspólny utwór "Ramię w ramię". Możecie go posłuchać poniżej.

Piosenka napisana została przez autorów sukcesu „Superhero” czy „Anyone I want to be” – Lanberry, Patryka Kumóra praz Dominika Buczkowskiego z udziałem Kayah w tworzeniu tekstu, natomiast za partie akordeonu w utworze odpowiedzialny jest Marcin Wyrostek! Taki skład zwiastuje hit i sukces!

Kayah od samego początku kibicuje młodszej koleżance. 

Jestem zakochana! Nie mogę uwierzyć, że ona ma 12 lat! Sposób śpiewania, wrażliwość, muzykalność. Tego nie da się nauczyć! Podpisuję się pod tą cudną dziewczynką czterema rękami! Urodzona w Niemczech, do szkoły chodziła w Wielkiej Brytanii, teraz mieszka w Krakowie. Romka z krwi i kości. A kolor oczu odziedziczyła po dziadziusiu Polaku. I wiecie co… Zdradzę wam coś jeszcze. Coś dla was wspólnie szykujemy.

- napisała gwiazda pod jednym ze swoich postów na Instagramie. 

Viki współpracę z Kayah komentuje tak:

Nie sądziłam, że taka chwila nadejdzie i to tak szybko! Współpraca z Kayah to dla mnie zaszczyt i przyjemność. Cieszę się ogromnie, że powstał ten utwór i mam nadzieję, że przyniesie słuchaczom dużo fajnych chwil i emocji!

Zobaczcie fragment teledysku, którego premiera już niebawem!

Jak Wam się podoba wspólny utwór Viki Gabor i Kayah?

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!