"Batman": Zobacz pierwsze zdjęcia z planu nowego filmu z Robertem Pattinsonem

Kilka tygodni temu zostało oficjalnie potwierdzone, że gwiazda sagi "Zmierzch" zagra w nowym filmie Matta Reevesa. Jak wyglądają prace na planie?

Na początku 2020 roku w Londynie ruszyły zdjęcia do nowego filmu Matta Reevesa "The Batman". Produkcja owiana jest wielką tajemnicą. Do tej pory poznaliśmy jedynie nazwisko głównego bohatera. Poniżej możecie zobaczyć kilka zdjęć z planu zdjęciowego i materiał wideo. 

Fani serii spodziewali się, że w roli Mrocznego Rycerze ponownie zobaczymy Bena Afflecka, który od kilku lat wcielał się w tę postać. Mało tego był również scenarzystą i reżyserem trzech ostatnich przygód bohatera. W lutym 2017 roku aktor potwierdził w programie Jimmy'ego Kimmela, że nie wystąpi w kolejnych częściach Batmana.

Ostatecznie do roli nowego Batmana w filmie Matta Reevesa został wybrany Robert Pattinson. Aktor w wywiadzie dla portalu "Variaty" zdradził, że jest bardzo podekscytowany tym projektem.

Uwielbiam Matta i jego pomysły. Przede mną wielkie wyzwanie. Z tą postacią można zrobić bardzo wiele. Jest jeszcze tyle nieodkrytych szlaków. Od dziecka uwielbiałem Batmana. To jedyny superbohater, który kiedykolwiek zwrócił moją uwagę. Zrobię wszystko, aby nie zawieść fanów poprzednich filmów.

Reżyser na Twitterze oficjalnie potwierdził, że w Pingwina wcieli się Colin Farell. Możemy go zobaczyć na pierwszych zdjęciach z planu.

Film „The Batman” w reżyserii Matta Reevesa trafi do kin 25 czerwca 2021 roku

Wybierzecie się do kina?

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!