Polskie artystki ponownie ruszają w trasę z utworami Leonarda Cohena

Po wielkim sukcesie jesiennej trasy koncertowej. Polscy fani będą ponownie mieli okazję usłyszeć najpiękniejsze kompozycje Cohena w aranżacji polskich gwiazd.

Każdy z koncertów to magiczne spotkanie z nastrojowym repertuarem Leonarda Cohena, który stworzył swój własny, unikatowy styl i klimat. Doskonale odnajdują się w nim gwiazdy i wspaniałe wokalistki: Anita Lipnicka, Natalia Kukulska, Daria Zawiałow, Grażyna Łobaszewska, Julia Pietrucha, Barbara Wrońska, Matylda Damięcka i Paulina Przybysz. Każda z nich utworom Cohena daje coś z siebie, co w połączeniu z tekstami w przekładzie Macieja Zembatego i nieoczywistymi aranżacjami Leszka Biolika urzeka już przy pierwszym zetknięciu. Klimatu dopełniają wizualizacje i grafiki Matyldy Damięckiej.

Cohen i jego muzyka nie zawiodły mnie absolutnie nigdy, choć artysta powiedział i nagrał w swoim życiu wiele. I choć nie napisze już nic więcej, tym razem przemawia do nas głosem niezwykłych kobiet. „COHEN i KOBIETY”, to spektakl, w którym wybitne polskie artystki zaśpiewają jego utwory, nadając im, być może, dodatkowe, unikalne znaczenia. Dla mnie prywatnie możliwość aranżowania i produkowania muzyki do tego koncertu to wielki prezent od życia i szansa okazania szacunku oraz niezwykła podróż…

- mówi Leszek Biolik, aranżer i producent muzyczny trasy koncertowej, od lat uznany kompozytor i muzyk, chociażby legendarnej Republiki.

 

We wrześniu mija 86. rocznica urodzin Leonarda Cohena. To doskonały moment, by jeszcze raz spotkać się z jego muzyką i przebojami taki jak: „In My Secret Life”, „Suzanne” czy „Dance Me To The End Of Love” w niezwykłym towarzystwie kobiet, gwiazd polskiej sceny muzycznej.

Terminarz koncertów:

Szczecin Netto Arena – 27.03.2020

Zabrze Dom Muzyki i Tańca – 29.03.2020

Warszawa Teatr Roma – 30.03.2020

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!