Waleczna Alicia Keys w nowym teledysku do singla "Underdog" [WIDEO]

Piosenka jest kolejną zapowiedzią nadchodzącego, siódmego już albumu artystki, który ukaże się w 2020 roku.

Artystka tym razem połączyła siły z Edem Sheeranem. To właśnie on jest współkompozytorem piosenki, a teledysk wyreżyserowała. Wendy Morgan. Klip możecie zobaczyć poniżej.

 

Alicia Keys wyznała, że utwór "Underdog” jest dla niej bardzo ważny z wielu powodów. To mocna piosenka o wznoszeniu się ponad przeciwności losu i uczy nas, aby nigdy się nie poddawać.

Niektórzy ludzie mogą uważać to słowo za słabe jako słowo negatywne, ale widzę je jako potężne słowo reprezentujące ludzi, którzy mogą być niedoceniani, a jednak wciąż stawiają czoło wyzwaniu i przekraczają oczekiwania. Uwielbiam tę piosenkę, ponieważ dotyczy prawdziwego życia, prawdziwych ludzi i naszych doświadczeń. Wszyscy byliśmy w miejscu, w którym musieliśmy się przeciwstawić. To nigdy nie jest łatwe.
To jeden z moich ulubionych tekstów. Mówią, że nigdy bym tego nie zrobiła, ale zostałam zbudowana, by przełamać formę’. Nie sądzę, żeby na planecie była osoba, która nie czułaby się w ten sposób.

- mówi artystka o nowym singlu.

Alicia Keys to bardzo wszechstronna artystka – zwyciężczyni GRAMMY, piosenkarka, producentka, aktorka, autorka autobiografii, która stała się bestsellerem wg. New York Timesa oraz aktywistka społeczna. Od premiery swojego debiutanckiego albumu „Songs in A Minor” sprzedała ponad 65 milionów płyt na całym świecie.

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!