Shakira po dłuższej przerwie powraca z nowym singlem "Me Gusta"

Kolumbijska gwiazda postanowiła umilić swoim fanom czas w oczekiwaniu na nowy album. Posłuchajcie nowego utworu.

Ostatni album Shakiry „El Dorado” ukazał się w 2017 roku. Kilka tygodni temu artystka zakończyła światową trasę koncertową. Teraz gwiazda przygotowuje się do występu podczas finału Super Bowl, który odbędzie się 2 lutego 2020 roku. Pomimo wielu obowiązków Shakira nie zapomina, jednak o swoich fanach. Do sieci trafił nowy utwór "Me Gusta", który piosenkarka nagrała w duecie z Anuelem AA. Możecie go posłuchać poniżej.

 

Mało kto wie, że jedna z największych latynoskich gwiazd w historii muzyki, podpisała swój pierwszy kontrakt płytowy w wieku 13 lat! Zobaczcie, jak sobie wtedy radziła na scenie.

Artystka ma na swoim koncie między innymi trzy nagrody Grammy, trzynaście nagród Latin Grammy Awards i trzydzieści dziewięć nagród Billboard Latin Awards. Sprzedała ponad 60 milionów albumów na całym świecie. Swoją przygodę z muzyką zaczęła bardzo wcześnie, bo już w wieku 11 lat, a jako trzynastolatka miała podpisany kontrakt z wytwórnią fonograficzną Sony Music Colombia. Międzynarodową popularność przyniosły jej przeboje „Whenever, Whenever”, „Underneath Your Clothes”, „Waka Waka” czy „Hips Don't Lie”.

Shakira jest najlepiej zarabiającą kolumbijską artystką wszech czasów.

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!