Dido powraca do Polski na dwa koncerty!

Artystka wystąpi 24 czerwca 2020 roku w Warszawie w Hali EXPO XXI, a dzień później w sopockiej Operze Leśnej.

Ostatni album piosenkarki, „Still on My Mind”, ukazał się w marcu 2019 roku. W ramach promocji płyty Dido wyruszyła w pierwszą od 15 lat trasę koncertową.

"Still On My Mind" to dopiero 5. album studyjny, który Dido wydała na przestrzeni 20-letniej kariery. I jest w czołówce jej najlepszych dzieł.

Chciałam uchwycić te doznania, które wciąż odczuwam podczas słuchania muzyki” - wyjaśnia. „Ten przypływ uczucia, że już nic więcej ponadto nie jest potrzebne. Żyłam życiem, które jest tylko muzyką. Słyszę melodie w mojej głowie. Muzyka jest ukojeniem, ekscytacją, jest wszystkim i zawsze jest dla mnie ostoją.

Ze sprzedażą ponad 40 milionów albumów na całym świecie, Dido jest jedną z najlepiej sprzedających się brytyjskich artystek w historii! Zarówno „No Angel”, jak i kolejna płyta z 2003 roku, „Life For Rent”, wciąż należą do najlepiej sprzedających się albumów wszech czasów w Wielkiej Brytanii.

Utwór „Here With Me” znalazł się na ścieżce dźwiękowej filmu „Love Actually” czy „Bridget Jones: W pogoni za rozumem”. Wydany w 2010 roku singiel „Everything to Lose” pojawił się w filmie „Seks w wielkim mieście 2”.

Bilety na koncerty Dido w Warszawie i Sopocie będą dostepne od piątku 17 stycznia 2020 roku, od godz. 10:00 na eBilet.pl

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!