Nastolatka zachwyciła Queen swoim wykonaniem "Bohemian Rhapsody" [WIDEO]

13-latka przyznała, że powróciła do talent show, aby zaimponować Simonowi Cowellowi. Jej występ skomentowali również członkowie legendarnego zespołu!

Ten wielki przebój zespołu Queen już niejednokrotnie był wykonywany podczas castingów do programów rozrywkowych. W takiej aranżacji jednak jeszcze go nie słyszeliśmy! 13-letnia Angelina Jordan wystąpiła w programie "America's Got Talent: The Champions” i sprawiła, ze jurorom opadły szczęki. Jej wykonanie "Bohemian Rhapsody" ma już ponad 8 milionów wyświetleń. Zobaczcie, jak sobie poradziła.

 

Dziewczynka otrzymała od jurorów i publiczności owacje na stojąco. Mało tego Heidi Klum wcisnęła „złoty przycisk”, dzięki któremu nastolatka automatycznie awansowała do odcinków na żywo.

Występ Angeliny docenił na Twitterze również zespół Queen.

Wow! Co za interpretacja!

Kilka miesięcy temu utwór „Bohemian Rhapsody” przekroczył liczbę 1,6 miliarda odtworzeń w streamingu na całym świecie. Wynik ten to suma odtworzeń z wszystkich platform streamingowych takich jak Spotify, Apple Music czy Deezer oraz wyświetleń w na kanale Youtube. Na pozostałych miejscach uplasowały się następujące utwory „Smells Lile Teen Spirit” Nirvany, „Sweet Child O' Mine” i „November Rain” Guns N' Roses oraz „Take On Me” zespołu A-ha.

Piosenka ta zyskała drugie życie, dzięki filmowi „Bohemian Rhapsody” w reżyserii Dextrera Fletchera oraz Brayana Singera, który znajduje się aktualnie na pierwszym miejscu najpopularniejszych muzycznych biografii. Obraz przedstawia historię legendarnego wokalisty zespołu Queen i ich drogę do sławy. W rolach głównych oprócz niesamowitej kreacji Ramiego Maleka występują, Gwilym Lee, który gra Briana Maya, Ben Hardy wcielił się w Rogera Taylora, a Joe Mazzello jako basista John Deacon.

Jak Wam się podoba taka wersja przeboju Queen?

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!